![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lakesidebook | |
![]() |
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Nov 29, 2008
Location: Canada
|

| 79 | Elf (2003) - Nov 29, 2008 |
| 80 | Short Circuit (1986) - Nov 29, 2008 |
| 79 | Children of Men (2006) - Nov 29, 2008 |
| 85 | Driving Miss Daisy (1989) - Nov 29, 2008 |
| 77 | The War of the Roses (1989) - Nov 29, 2008 |
| 75 | Big Daddy (1999) - Nov 29, 2008 |
| 80 | Her Majesty, Mrs. Brown (1997) - Nov 29, 2008 |
| 80 | The Karate Kid (1984) - Nov 29, 2008 |
| 85 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Nov 29, 2008 |
| 78 | The Butterfly Effect (2004) - Nov 29, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |