Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lakiiz
Film Freak - 603 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2011
Location: Ankara, Turkey
Recent Rankings
80 Martyrs (2008) - May 12, 2011
60 Casino Jack (2010) - May 07, 2011
60 Kaybedenler Kulübü (2011) - Apr 26, 2011
70 Black Hawk Down (2001) - Apr 23, 2011
70 Total Recall (1990) - Apr 23, 2011
70 The Blues Brothers (1980) - Apr 19, 2011
80 Sark Bülbülü (1979) - Apr 18, 2011
80 Scarface (1983) - Apr 18, 2011
70 The Postman (1997) - Apr 18, 2011
60 Flight of the Phoenix (2004) - Apr 18, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lakiiz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?