lala150

lala150
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 11 Aug 2008
Location: plymouth, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 26% Crocodile Dundee II (1988) - Rated 11 Aug 2008
65 11% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 11 Aug 2008
85 50% Die Hard 2 (1990) - Rated 11 Aug 2008
85 50% Crocodile Dundee (1986) - Rated 11 Aug 2008
90 73% Trainspotting (1996) - Rated 11 Aug 2008
75 26% Ocean's Eleven (2001) - Rated 11 Aug 2008
95 92% Dumbo (1941) - Rated 11 Aug 2008
95 92% Gladiator (2000) - Rated 11 Aug 2008
75 26% Jerry Maguire (1996) - Rated 11 Aug 2008
55 3% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 11 Aug 2008