![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lamecker | |
![]() |
Movie Buff - 132 Films Ranked
Member Since: Sep 24, 2011
Location: USA
|

| 93 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Sep 24, 2011 |
| 93 | Save the Last Dance (2001) - Sep 24, 2011 |
| 95 | Contact (1997) - Sep 24, 2011 |
| 96 | Bruce Almighty (2003) - Sep 24, 2011 |
| 94 | The Mummy Returns (2001) - Sep 24, 2011 |
| 87 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Sep 24, 2011 |
| 98 | The Dark Knight (2008) - Sep 24, 2011 |
| 92 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Sep 24, 2011 |
| 94 | Meet the Fockers (2004) - Sep 24, 2011 |
| 93 | The Mask of Zorro (1998) - Sep 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |