Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lamport
Movie Buff - 302 Films Ranked
Member Since: Jul 13, 2010
Location: WA, USA
Recent Rankings
46 Unmade Beds (2009) - May 06, 2012
19 The Avengers (2012) - May 04, 2012
50 Brysomme mannen, Den (2006) - May 04, 2012
68 Serpico (1973) - May 03, 2012
54 Melancholia (2011) - May 02, 2012
70 Troll Hunter (2010) - Apr 25, 2012
75 Harold and Maude (1971) - Apr 24, 2012
80 21 Grams (2003) - Apr 15, 2012
54 Metropolitan (1990) - Apr 08, 2012
41 The Double (2011) - Apr 04, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lamport. Why not go rank more films, then come back and check it out again?