Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lance
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: May 16, 2009
Location: Germany
Recent Rankings
78 The Truman Show (1998) - May 09, 2011
73 Stand by Me (1986) - May 19, 2009
75 Casino (1995) - May 19, 2009
78 Amélie (2001) - May 19, 2009
80 Elephant (2003) - May 19, 2009
20 Conan the Destroyer (1984) - May 19, 2009
40 Twister (1996) - May 19, 2009
70 JFK (1991) - May 19, 2009
57 March of the Penguins (2005) - May 19, 2009
74 Clerks (1994) - May 19, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lance. Why not go rank more films, then come back and check it out again?