lancing

lancing
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 03 Dec 2014
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 38% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 03 Dec 2014
85 72% WALL·E (2008) - Rated 03 Dec 2014
85 72% Inception (2010) - Rated 03 Dec 2014
79 57% Minority Report (2002) - Rated 03 Dec 2014
90 81% Blade Runner (1982) - Rated 03 Dec 2014
70 38% Alien (1979) - Rated 03 Dec 2014
80 64% (500) Days of Summer (2009) - Rated 03 Dec 2014
65 30% I, Robot (2004) - Rated 03 Dec 2014
75 50% Looper (2012) - Rated 03 Dec 2014
75 50% The Island (2005) - Rated 03 Dec 2014