![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
landcruiser | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2009
Location: Canada
|

| 100 | Starship Troopers (1997) - Sep 13, 2009 |
| 80 | X2: X-Men United (2003) - Sep 13, 2009 |
| 80 | Planet of the Apes (2001) - Sep 13, 2009 |
| 90 | Dune (1984) - Sep 13, 2009 |
| 90 | V for Vendetta (2006) - Sep 13, 2009 |
| 80 | Minority Report (2002) - Sep 13, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Sep 13, 2009 |
| 70 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Sep 13, 2009 |
| 80 | X-Men (2000) - Sep 13, 2009 |
| 90 | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Sep 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |