![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lander17 | |
![]() |
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Dec 6, 2006
Location: Germany
|
|
Message Sent!
Bio: No information
| |

| 70 | Insomnia (2002) - Dec 06, 2006 |
| 80 | Shakespeare in Love (1998) - Dec 06, 2006 |
| 75 | Spider-Man (2002) - Dec 06, 2006 |
| 70 | The Human Stain (2003) - Dec 06, 2006 |
| 100 | The Maltese Falcon (1941) - Dec 06, 2006 |
| 92 | Fargo (1996) - Dec 06, 2006 |
| 60 | Noi Albinoi (2003) - Dec 06, 2006 |
| 80 | The Man Who Wasn't There (2001) - Dec 06, 2006 |
| 85 | High Fidelity (2000) - Dec 06, 2006 |
| 60 | Meet the Fockers (2004) - Dec 06, 2006 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |