![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lange17 | |
![]() |
Movie Buff - 154 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|

| 25 | Cowboys & Aliens (2011) - Sep 16, 2011 |
| 60 | Julie & Julia (2009) - Aug 20, 2009 |
| 45 | District 9 (2009) - Aug 20, 2009 |
| 60 | Star Trek (2009) - Aug 20, 2009 |
| 15 | Armageddon (1998) - Aug 20, 2009 |
| 68 | Moulin Rouge! (2001) - Aug 20, 2009 |
| 60 | Wild Things (1998) - Aug 20, 2009 |
| 58 | Wedding Crashers (2005) - Aug 20, 2009 |
| 50 | Children of Men (2006) - Aug 20, 2009 |
| 40 | Ocean's Thirteen (2007) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |