![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
langolier | |
![]() |
Movie Buff - 131 Films Ranked
Member Since: Sep 11, 2007
Location: UK
|

| 80 | Explorers (1985) - Jan 03, 2012 |
| 90 | Son of Rambow (2008) - Jan 03, 2012 |
| 75 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Jun 15, 2008 |
| 65 | Bruce Almighty (2003) - Jun 15, 2008 |
| 75 | Bad Boys II (2003) - Jun 15, 2008 |
| 80 | Rain Man (1988) - Jun 15, 2008 |
| 65 | Road Trip (2000) - Jun 15, 2008 |
| 75 | Chasing Amy (1997) - Jun 15, 2008 |
| 85 | Glory (1989) - Jun 15, 2008 |
| 65 | Titanic (1997) - Jun 15, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |