![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
laniegirl | |
![]() |
Movie Buff - 394 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Ice Storm (1997) - Apr 01, 2009 |
| 78 | Secret Window (2004) - Apr 01, 2009 |
| 46 | Miami Vice (2006) - Apr 01, 2009 |
| 69 | My Best Friend's Wedding (1997) - Apr 01, 2009 |
| 72 | Drive Me Crazy (1999) - Apr 01, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Apr 01, 2009 |
| 68 | Night at the Museum (2006) - Apr 01, 2009 |
| 66 | Smokin' Aces (2007) - Apr 01, 2009 |
| 77 | Death Race (2008) - Apr 01, 2009 |
| 81 | Across the Universe (2007) - Apr 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |