lapcat01

lapcat01
Film Freak - 634 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Moviebuff

more Recent Ratings

91 99% The Social Network (2010) - Rated 09 Apr 2016
64 36% Sherlock Holmes (2009) - Rated 01 Aug 2015
72 53% Dead Calm (1989) - Rated 01 Aug 2015
60 30% Woman in Gold (2015) - Rated 27 Jul 2015
70 49% Kumiko, the Treasure Hunter (2014) - Rated 27 Jul 2015
42 10% Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) - Rated 27 Jul 2015
24 0% A Haunted House (2013) - Rated 27 Jul 2015
77 69% Kramer vs. Kramer (1979) - Rated 20 Jul 2015
69 46% Peggy Sue Got Married (1986) - Rated 20 Jul 2015
76 67% Little Shop of Horrors (1986) - Rated 20 Jul 2015