![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lapierre520 | |
![]() |
Movie Buff - 244 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2007
Location: Belchertown, MA, USA
|

| 100 | Crash (2005) - Apr 08, 2008 |
| 95 | 28 Weeks Later... (2007) - Apr 08, 2008 |
| 0 | The Star Wars Holiday Special (1978) - Apr 08, 2008 |
| 100 | Cloverfield (2008) - Apr 08, 2008 |
| 90 | Spaceballs (1987) - Apr 08, 2008 |
| 50 | Land of the Dead (2005) - Apr 08, 2008 |
| 85 | Halloween (1978) - Apr 08, 2008 |
| 65 | Domino (2005) - Apr 08, 2008 |
| 85 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - Apr 08, 2008 |
| 75 | Slither (2006) - Apr 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |