![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lapin | |
![]() |
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2009
Location: Bsl/Sofia, Bulgaria
|

| 100 | Kick-Ass (2010) - Jan 16, 2011 |
| 100 | The Tourist (2010) - Jan 14, 2011 |
| 100 | How to Train Your Dragon (2010) - Jan 11, 2011 |
| 100 | Love Actually (2003) - Jan 11, 2011 |
| 100 | Shrek Forever After (2010) - Jan 11, 2011 |
| 100 | Tangled (2010) - Jan 11, 2011 |
| 100 | Megamind (2010) - Jan 09, 2011 |
| 99 | The Town (2010) - Jan 09, 2011 |
| 100 | Despicable Me (2010) - Nov 27, 2010 |
| 95 | The Private Lives of Pippa Lee (2009) - Nov 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |