![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lare | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2006
Location: Canada
|

| 72 | Man on Fire (2004) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Brian's Song (1971) - Aug 13, 2007 |
| 42 | Jerry Maguire (1996) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Carrie (1976) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Rocky (1976) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Good Will Hunting (1997) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 13, 2007 |
| 89 | National Treasure (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |