Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
larrymcg
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2011
Location: USA
Recent Rankings
40 Beeswax (2009) - Mar 22, 2011
30 Passing Strange (2009) - Mar 22, 2011
25 Get Him to the Greek (2010) - Mar 22, 2011
35 Howards End (1992) - Mar 22, 2011
15 The Other Guys (2010) - Mar 22, 2011
5 Tropic Thunder (2008) - Mar 22, 2011
10 Tank Girl (1995) - Mar 22, 2011
10 Brüno (2009) - Mar 22, 2011
85 Aliens (1986) - Mar 22, 2011
50 Inception (2010) - Mar 22, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with larrymcg. Why not go rank more films, then come back and check it out again?