![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
larshenrik | |
![]() |
Movie Buff - 238 Films Ranked
Member Since: May 31, 2006
Location: Norway
|
|
Message Sent!
| |

| 92 | Eastern Promises (2007) - Oct 01, 2007 |
| 87 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Alexander (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 93 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 40 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |