![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
larslundin | |
![]() |
Movie Buff - 177 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2009
Location: Uppsala, Sweden
|
|
Bio: Hobby carpenter
| |

| 85 | Walk the Line (2005) - Sep 22, 2009 |
| 75 | Coming to America (1988) - Sep 22, 2009 |
| 95 | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 22, 2009 |
| 75 | Ratatouille (2007) - Sep 22, 2009 |
| 75 | Waterworld (1995) - Sep 22, 2009 |
| 85 | Erin Brockovich (2000) - Sep 22, 2009 |
| 90 | Toy Story (1995) - Sep 22, 2009 |
| 75 | Outbreak (1995) - Sep 22, 2009 |
| 80 | Excalibur (1981) - Sep 22, 2009 |
| 70 | Turner & Hooch (1989) - Sep 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |