![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
larva | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Aug 8, 2010
Location: Argentina
|

| 80 | Groundhog Day (1993) - Aug 08, 2010 |
| 65 | The Goonies (1985) - Aug 08, 2010 |
| 73 | Top Gun (1986) - Aug 08, 2010 |
| 70 | Starship Troopers (1997) - Aug 08, 2010 |
| 30 | Independence Day (1996) - Aug 08, 2010 |
| 72 | Apollo 13 (1995) - Aug 08, 2010 |
| 85 | Lost in Translation (2003) - Aug 08, 2010 |
| 62 | Iron Man (2008) - Aug 08, 2010 |
| 90 | Brazil (1985) - Aug 08, 2010 |
| 70 | Men in Black II (2002) - Aug 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |