Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
las
Cinema Addict - 1194 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2009
Location: São Paulo, Brazil
Recent Rankings
85 T8 Harold and Maude (1971) - May 14, 2013
60 T2 Love is All You Need (2012) - May 11, 2013
85 T8 Café de flore (2011) - May 11, 2013
75 T5 Voyager (1991) - May 05, 2013
80 T7 Le Prénom (2012) - Apr 27, 2013
85 T8 Submarino (2010) - Apr 16, 2013
75 T5 Paradise: Love (2012) - Apr 15, 2013
75 T5 Peggy Sue Got Married (1986) - Apr 14, 2013
75 T5 Populaire (2012) - Apr 13, 2013
80 T7 In the House (2012) - Apr 13, 2013
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with las. Why not go rank more films, then come back and check it out again?