![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
laseidel | |
![]() |
Flick Fan - 39 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
|

| 80 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Accidental Tourist (1988) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 45 | Auto Focus (2002) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Beautiful Girls (1996) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Being John Malkovich (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Cape Fear (1991) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Capturing the Friedmans (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Elizabeth (1998) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Face/Off (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |