![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lastemp3ror | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 75 | The Godfather: Part III (1990) - Aug 18, 2009 |
| 96 | The Godfather: Part II (1974) - Aug 18, 2009 |
| 97 | The Godfather (1972) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Taxi Driver (1976) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Count of Monte Cristo (2002) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Gattaca (1997) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Hero (2002) - Aug 18, 2009 |
| 98 | Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Fall (1997) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Solaris (2002) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |