lastfrost

lastfrost
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 50% Jaws (1975) - Rated 05 Aug 2008
90 28% Hot Fuzz (2007) - Rated 04 Aug 2008
100 81% The 400 Blows (1959) - Rated 04 Aug 2008
100 81% Fight Club (1999) - Rated 04 Aug 2008
0% Double Indemnity (1944) - Rated 30 Jul 2008
100 81% The Shining (1980) - Rated 30 Jul 2008
100 81% The Dark Knight (2008) - Rated 30 Jul 2008
100 81% The Departed (2006) - Rated 30 Jul 2008
99 58% Solaris (1972) - Rated 30 Jul 2008
99 58% Sin City (2005) - Rated 30 Jul 2008