![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lateral | |
![]() |
Movie Buff - 108 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2010
Location: Norway
|

| 80 | Falling Down (1993) - Jan 05, 2012 |
| 15 | The A-Team (2010) - Aug 25, 2010 |
| 90 | The Ghost Writer (2010) - Aug 25, 2010 |
| 90 | Into the Wild (2007) - Apr 20, 2010 |
| 10 | Psycho (1998) - Apr 05, 2010 |
| 5 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Apr 05, 2010 |
| 65 | Hellboy (2004) - Apr 05, 2010 |
| 30 | Happy Gilmore (1996) - Apr 05, 2010 |
| 5 | Speed (1994) - Apr 05, 2010 |
| 80 | The Shawshank Redemption (1994) - Apr 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |