![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lathom | |
![]() |
Movie Buff - 497 Films Ranked
Member Since: Dec 27, 2006
Location: Sterling, VA, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | The Ugly Truth (2009) - Aug 17, 2009 |
| 85 | (500) Days of Summer (2009) - Aug 17, 2009 |
| 76 | Normal (2003) - Feb 03, 2009 |
| 90 | Walkabout (1971) - Feb 03, 2009 |
| 72 | My Big Fat Greek Wedding (2002) - Jan 23, 2009 |
| 75 | Buffy the Vampire Slayer (1992) - Jan 23, 2009 |
| 91 | Crocodile Dundee (1986) - Jan 23, 2009 |
| 93 | The Vanishing (1988) - Jan 23, 2009 |
| 77 | Pearl Harbor (2001) - Jan 23, 2009 |
| 82 | Independence Day (1996) - Jan 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |