![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
laughing_boy | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Jan 18, 2007
Location: USA
|

| 95 | Dirty Harry (1971) - Jan 18, 2007 |
| 94 | Dog Day Afternoon (1975) - Jan 18, 2007 |
| 90 | Dancer in the Dark (2000) - Jan 18, 2007 |
| 94 | The Silence of the Lambs (1991) - Jan 18, 2007 |
| 97 | The Big Lebowski (1998) - Jan 18, 2007 |
| 88 | Brazil (1985) - Jan 18, 2007 |
| 92 | Lost Highway (1997) - Jan 18, 2007 |
| 96 | The Deer Hunter (1978) - Jan 18, 2007 |
| 85 | Bartleby (2001) - Jan 18, 2007 |
| 90 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Jan 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |