Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
launchpad
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Nov 21, 2006
Location: USA
Recent Rankings
85 Stand by Me (1986) - Apr 23, 2012
100 Moon (2009) - Nov 30, 2010
95 The Town (2010) - Oct 24, 2010
98 The Social Network (2010) - Oct 24, 2010
92 The Crazies (2010) - Jul 27, 2010
85 Mean Girls (2004) - Jun 17, 2010
85 Get Him to the Greek (2010) - Jun 17, 2010
50 Legion (2010) - May 12, 2010
45 Valentine's Day (2010) - May 12, 2010
90 The Rules of Attraction (2002) - Mar 13, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with launchpad. Why not go rank more films, then come back and check it out again?