lauraborg

lauraborg
Movie Buff - 383 Film Ratings
Member Since: 14 Apr 2012
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 61% The Closet (2001) - Rated 11 Jun 2012
83 54% The Hunger Games (2012) - Rated 11 Jun 2012
87 67% Battle Royale (2000) - Rated 11 Jun 2012
70 18% The Avengers (2012) - Rated 13 May 2012
82 50% Midnight in Paris (2011) - Rated 01 May 2012
85 61% The Seventh Seal (1957) - Rated 29 Apr 2012
95 97% Cries and Whispers (1972) - Rated 25 Apr 2012
15 0% Hachiko: A Dog's Story (2009) - Rated 24 Apr 2012
80 41% In the Mood for Love (2000) - Rated 22 Apr 2012
82 50% Love Story (1970) - Rated 22 Apr 2012