![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lauraew | |
![]() |
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: Jun 26, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | The Big Lebowski (1998) - Jul 25, 2009 |
| 60 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Jul 25, 2009 |
| 75 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jul 25, 2009 |
| 60 | Jurassic Park (1993) - Jul 25, 2009 |
| 65 | The Mask (1994) - Jul 25, 2009 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Jul 25, 2009 |
| 75 | West Side Story (1961) - Jul 25, 2009 |
| 60 | The Nutty Professor (1996) - Jul 25, 2009 |
| 60 | The Nanny Diaries (2007) - Jul 25, 2009 |
| 70 | All About My Mother (1999) - Jul 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |