Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lauraj2913
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: May 9, 2008
Location: Telford, Shropshire, UK
Recent Rankings
100 Junior (1994) - May 09, 2008
100 Scary Movie 2 (2001) - May 09, 2008
100 Harry and the Hendersons (1987) - May 09, 2008
Mini-Review: wicked film loved it
0 Moulin Rouge! (2001) - May 09, 2008
100 Toy Story (1995) - May 09, 2008
0 The Amityville Horror (1979) - May 09, 2008
100 Spider-Man 3 (2007) - May 09, 2008
Mini-Review: would of liked to see more of venom hard as f**k in the cartoon hard films to make what all the marvel fans but it was great
100 Shrek 2 (2004) - May 09, 2008
100 Unleashed (2005) - May 09, 2008
100 Patch Adams (1998) - May 09, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lauraj2913. Why not go rank more films, then come back and check it out again?