![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lauraruela | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2009
Location: Brazil
|

| 80 | Wanted (2008) - Oct 16, 2009 |
| 75 | I Am Legend (2007) - Oct 16, 2009 |
| 100 | The Pursuit of Happyness (2006) - Oct 16, 2009 |
| 85 | The Devil Wears Prada (2006) - Oct 16, 2009 |
| 95 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Oct 16, 2009 |
| 80 | Twilight (2008) - Oct 16, 2009 |
| 80 | Slumdog Millionaire (2008) - Oct 16, 2009 |
| 100 | 27 Dresses (2008) - Oct 16, 2009 |
| 100 | The Bucket List (2007) - Oct 16, 2009 |
| 100 | The Dark Knight (2008) - Oct 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |