![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lauray24 | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Aug 30, 2009
Location: Canada
|

| 85 | The Addams Family (1991) - Aug 30, 2009 |
| 75 | Romeo + Juliet (1996) - Aug 30, 2009 |
| 80 | Lost in Translation (2003) - Aug 30, 2009 |
| 80 | Corpse Bride (2005) - Aug 30, 2009 |
| 70 | Sin City (2005) - Aug 30, 2009 |
| 70 | The Island (2005) - Aug 30, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 30, 2009 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Aug 30, 2009 |
| 80 | 12 Monkeys (1995) - Aug 30, 2009 |
| 75 | Resident Evil (2002) - Aug 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |