![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
laurenpitts | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Mar 12, 2011
Location: Napier, hawke's bay, New Zealand
|
|
Bio: teacher, like books and crafts
| |

| 75 | Shallow Hal (2001) - Jun 23, 2011 |
| 65 | Unbreakable (2000) - Jun 23, 2011 |
| 90 | The Reader (2008) - Jun 23, 2011 |
| 80 | Amadeus (1984) - Jun 23, 2011 |
| 75 | City of Angels (1998) - Jun 23, 2011 |
| 40 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jun 23, 2011 |
| 90 | Being John Malkovich (1999) - Jun 23, 2011 |
| 97 | Zoolander (2001) - Jun 23, 2011 |
| 85 | Teen Wolf (1985) - Apr 02, 2011 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Apr 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |