![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
laurie_ann11 | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2008
Location: Canada
|

| 45 | What's Up, Doc? (1972) - Dec 30, 2008 |
| 75 | Kamikaze Girls (2004) - Dec 11, 2008 |
| 68 | The Kite Runner (2007) - Dec 09, 2008 |
| 78 | Strange Circus (2005) - Dec 09, 2008 |
| 80 | My Sassy Girl (2001) - Dec 09, 2008 |
| 60 | 2LDK (2003) - Dec 09, 2008 |
| 85 | Pan's Labyrinth (2006) - Dec 09, 2008 |
| 88 | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 09, 2008 |
| 75 | My Blueberry Nights (2008) - Dec 09, 2008 |
| 77 | Going by the Book (2007) - Dec 09, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |