![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lava9611 | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: May 20, 2006
Location: USA
|

| 90 | Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Robots (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Joe's Apartment (1996) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Teen Wolf (1985) - Aug 13, 2007 |
| 10 | Fever Pitch (2005) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Leaving Las Vegas (1995) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Star Trek III: The Search for Spock (1984) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Daddy Day Care (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |