![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lavatn | |
![]() |
Movie Buff - 466 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
|

| 85 | Vacation (1983) - Nov 24, 2007 |
| 69 | Wild Hogs (2007) - Nov 24, 2007 |
| 74 | Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007) - Nov 24, 2007 |
| 80 | Logan's Run (1976) - Nov 24, 2007 |
| 32 | Casino Royale (1967) - Nov 24, 2007 |
| 90 | The Last of the Mohicans (1992) - Nov 24, 2007 |
| 92 | Easy Rider (1969) - Nov 24, 2007 |
| 30 | Domino (2005) - Nov 24, 2007 |
| 79 | The Punisher (2004) - Nov 24, 2007 |
| 12 | The Ice Pirates (1984) - Nov 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |