![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lavina21 | |
![]() |
Movie Buff - 140 Films Ranked
Member Since: Mar 7, 2010
Location: UK
|

| 85 | Amores Perros (2000) - Mar 07, 2010 |
| 85 | Home Alone (1990) - Mar 07, 2010 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Mar 07, 2010 |
| 80 | Short Circuit (1986) - Mar 07, 2010 |
| 85 | The Bodyguard (1992) - Mar 07, 2010 |
| 85 | Rain Man (1988) - Mar 07, 2010 |
| 85 | The Graduate (1967) - Mar 07, 2010 |
| 80 | Ocean's Thirteen (2007) - Mar 07, 2010 |
| 70 | Troy (2004) - Mar 07, 2010 |
| 75 | I Love You, Man (2009) - Mar 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |