lazara5

lazara5
Movie Buff - 427 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2015
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 83% Jupiter Ascending (2015) - Rated 07 Jun 2015
66 51% Insurgent (2015) - Rated 07 Jun 2015
67 69% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 07 Jun 2015
68 83% Time Bandits (1981) - Rated 07 Jun 2015
67 69% Airplane! (1980) - Rated 07 Jun 2015
67 69% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 07 Jun 2015
68 83% Dances with Wolves (1990) - Rated 07 Jun 2015
70 92% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 07 Jun 2015
66 51% Dune (2000) - Rated 13 Feb 2015
68 83% Assault Girls (2009) - Rated 13 Feb 2015