![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lazycroc | |
![]() |
Movie Buff - 129 Films Ranked
Member Since: Jan 1, 2009
|

| 93 | WALL·E (2008) - Jan 01, 2009 |
| 92 | Network (1976) - Jan 01, 2009 |
| 80 | The Machinist (2004) - Jan 01, 2009 |
| 87 | Dirty Harry (1971) - Jan 01, 2009 |
| 84 | My Cousin Vinny (1992) - Jan 01, 2009 |
| 90 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Jan 01, 2009 |
| 81 | Finding Neverland (2004) - Jan 01, 2009 |
| 70 | D2: The Mighty Ducks (1994) - Jan 01, 2009 |
| 76 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jan 01, 2009 |
| 84 | Pi (1998) - Jan 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |