Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lbauer
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2009
Recent Rankings
60 Pulp Fiction (1994) - Aug 11, 2009
80 Startup.com (2001) - Aug 11, 2009
85 Iron Man (2008) - Aug 09, 2009
90 Lost In La Mancha (2002) - Aug 09, 2009
60 Quantum of Solace (2008) - Aug 09, 2009
80 3:10 to Yuma (2007) - Aug 09, 2009
80 The African Queen (1951) - Aug 09, 2009
70 Monsters, Inc. (2001) - Aug 09, 2009
70 Ocean's Thirteen (2007) - Aug 09, 2009
80 Apollo 13 (1995) - Aug 09, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lbauer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?