![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lbindle | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Jan 30, 2009
Location: USA
|

| 70 | War of the Worlds (2005) - Feb 23, 2009 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Feb 01, 2009 |
| 75 | Burn After Reading (2008) - Feb 01, 2009 |
| 95 | Battlestar Galactica (2003) - Feb 01, 2009 |
| 85 | Das Boot (1981) - Jan 30, 2009 |
| 55 | National Treasure (2004) - Jan 30, 2009 |
| 90 | American Beauty (1999) - Jan 30, 2009 |
| 70 | Red Planet (2000) - Jan 30, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Jan 30, 2009 |
| 65 | Mr. Deeds (2002) - Jan 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |