Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lbo
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Apr 6, 2011
Location: USA
Recent Rankings
65 Jingle All the Way (1996) - Apr 06, 2011
80 FLCL (2000) - Apr 06, 2011
50 The Fall (2008) - Apr 06, 2011
30 The Host (2006) - Apr 06, 2011
75 The Dark Knight (2008) - Apr 06, 2011
80 GoldenEye (1995) - Apr 06, 2011
75 The Fugitive (1993) - Apr 06, 2011
45 Orange County (2002) - Apr 06, 2011
50 Men of Honor (2000) - Apr 06, 2011
70 Sin City (2005) - Apr 06, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lbo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?