Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lcametti
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2010
Location: USA
Recent Rankings
95 Spring Breakdown (2009) - Dec 30, 2010
85 Observe and Report (2009) - Dec 30, 2010
100 Up (2009) - Dec 30, 2010
25 Still Waiting... (2009) - Dec 30, 2010
65 Whatever Works (2009) - Dec 30, 2010
55 The Ugly Truth (2009) - Dec 30, 2010
90 A Serious Man (2009) - Dec 30, 2010
95 Up in the Air (2009) - Dec 30, 2010
90 Baby Mama (2008) - Dec 30, 2010
95 I Love You, Man (2009) - Dec 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lcametti. Why not go rank more films, then come back and check it out again?