![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lcashl | |
![]() |
Flick Fan - 49 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2009
Location: Phoenix, Arizona, USA
|

| 90 | Donnie Darko (2001) - Jun 30, 2009 |
| 5 | The Day After Tomorrow (2004) - Jun 30, 2009 |
| 45 | Bowling for Columbine (2002) - Jun 30, 2009 |
| 25 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Jun 30, 2009 |
| 40 | October Sky (1999) - Jun 30, 2009 |
| 50 | GoldenEye (1995) - Jun 06, 2009 |
| 50 | Sin City (2005) - Jun 06, 2009 |
| 30 | Cars (2006) - Jun 06, 2009 |
| 75 | The Matrix (1999) - Jun 06, 2009 |
| 65 | The Village (2004) - Jun 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |