![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lchange | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2008
Location: Montreal, QC, Canada
|

| 90 | Romeo and Juliet (1968) - Dec 22, 2008 |
| 92 | Inherit the Wind (1960) - Dec 22, 2008 |
| 89 | Ball of Fire (1941) - Dec 22, 2008 |
| 91 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Dec 22, 2008 |
| 88 | The Children are Watching Us (1944) - Dec 22, 2008 |
| 85 | A Tree Grows in Brooklyn (1945) - Dec 22, 2008 |
| 97 | Umberto D. (1952) - Dec 22, 2008 |
| 89 | Forbidden Games (1952) - Dec 22, 2008 |
| 80 | X2: X-Men United (2003) - Dec 22, 2008 |
| 78 | X-Men: The Last Stand (2006) - Dec 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |