![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lchyn | |
![]() |
Movie Buff - 163 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2009
Location: Istanbul, Turkey
|

| 89 | Robin Hood (2010) - Sep 05, 2010 |
| 80 | Shutter Island (2010) - Sep 05, 2010 |
| 78 | Body of Lies (2008) - Sep 05, 2010 |
| 78 | Hersey cok guzel olacak (1998) - Sep 05, 2010 |
| 76 | Underworld (2003) - Sep 05, 2010 |
| 83 | The Wedding Date (2005) - Sep 05, 2010 |
| 90 | Inception (2010) - Sep 05, 2010 |
| 75 | The Human Stain (2003) - Sep 05, 2010 |
| 90 | Avatar (2009) - Jan 04, 2010 |
| 65 | Neseli hayat (2009) - Dec 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |