![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ldsix | |
![]() |
Cinema Addict - 1033 Films Ranked
Member Since: Nov 4, 2008
Location: Poland
Age: 24
Gender: Male
Status: Attached
|
|
Message Sent!
Bio: Nothing to say ;)
| |

| 76 | Carnage (2011) - Feb 07, 2012 |
| 84 | Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Feb 06, 2012 |
| 50 | A Dangerous Method (2011) - Feb 06, 2012 |
| 84 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Feb 06, 2012 |
| 80 | Skhizein (2008) - Feb 06, 2012 |
| 74 | The Gendarme of St. Tropez (1964) - Feb 06, 2012 |
| 52 | Back to School (1986) - Feb 04, 2012 |
| 92 | Harold and Maude (1971) - Feb 04, 2012 |
| 94 | The Artist (2011) - Feb 04, 2012 |
| 78 | The Descendants (2011) - Jan 31, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |