![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lduke | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2010
Location: USA
|

| 50 | Fantastic Four (2005) - Jan 05, 2010 |
| 10 | Godzilla (1998) - Jan 05, 2010 |
| 40 | Dances with Wolves (1990) - Jan 05, 2010 |
| 60 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jan 05, 2010 |
| 10 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jan 05, 2010 |
| 80 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Jan 05, 2010 |
| 40 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jan 05, 2010 |
| 80 | Sense and Sensibility (1995) - Jan 05, 2010 |
| 60 | The Tuxedo (2002) - Jan 05, 2010 |
| 60 | A Few Good Men (1992) - Jan 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |