![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ldyablow | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
Location: USA
|

| 95 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Matrix (1999) - Sep 19, 2010 |
| 90 | I, Robot (2004) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Pulp Fiction (1994) - Sep 19, 2010 |
| 70 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Wall Street (1987) - Sep 19, 2010 |
| 75 | Team America: World Police (2004) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Dumb and Dumber (1994) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Back to the Future (1985) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |